ماده ۱. این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی برای تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت رادین مهام رایانه با نام تجاری دکترکشیک، شامل وب‌سایت، اپلیکیشن‌های کالری‌شمار دکترکشیک و رژیم دکترکشیک می‌باشد. دکترکشیک یک اپلیکیشن کالری‌شمار و رژیم دکترکشیک یک اپلیکیشن برای رژیم‌های متنوع غذایی می‌باشد. این اپلیکیشن‌ها با هدف بهبود وضعیت تغذیه‌ای، کاهش، افزایش و به طور کلی ثبات وزن در جامعه توسعه یافته‌اند و به کاربران اجازه می‌دهند تا با ثبت‌نام در برنامه و وارد کردن مشخصات فردی خود و میزان فعالیت‌ها، در مسیر حرکت به سمت وزن ایده‌آل گام بردارند و با استفاده از روش کالری‌شماری‌ (کالری‌شمار دکترکشیک ) به همراه ارائه دستورهای غذایی متنوع (رژیم دکترکشیک ) زندگی سالم‌تری را تجربه کنند.

ماده ۲. قبل از استفاده از برنامه کاربران ملزم به ثبت‌نام می‌باشند. ثبت نام در دکترکشیک رایگان است. در قسمت ثبت‌نام بعضی مشخصات شخصی از قبیل نام و نام خانودگی، شماره تلفن، سن و وزن از کاربر پرسیده می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به دکترکشیک اجازه می‌دهد تا دید دقیق‌تری نسبت به کاربران خود داشته باشد تا علاوه بر تعامل راحت‌تر، امکانات مناسب‌تری را برای‌ آن‌ها فراهم کند. دکترکشیک این اطلاعات را بدون اجازه‌ی کاربر با هیچ شخص ثالثی در میان نخواهد گذاشت.

ماده ۳. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و دکترکشیک مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۴. دکترکشیک اقدامات امنیتی لازم و مناسبِ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌دهد. دکترکشیک اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را به کارکنان این شرکت می‌دهد اما این افراد با تعهدات محرمانه مواجه هستند و در صورت تخطی از این تعهدات با پیگرد قانونی مواجه خواهند شد. همچنین مطالعات آماری در مورد جامعه‌ی کاربران دکترکشیک بدون استفاده از هویت‌ شخصی آن‌ها و کاملاً ناشناس انجام می‌شود.

ماده ۵. دکترکشیک ممکن است با شرکت‌ها، وبسایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر همکاری کند. اما دکترکشیک هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر سیاست‌های حفظ حریم شخصی و کاربری آنها ندارد. در صورتی که تمایل دارید از طریق اپلیکیشن دکترکشیک به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر وارد شوید، برای اطلاع از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این مجموعه‌ها به وب‌سایت آنها مراجعه کنید.

ماده ۶. کاربران دکترکشیک می‌توانند با هر بار ورود به برنامه نسبت به تغییر و یا حذف اطلاعات شخصی خود مانند نام کاربری یا رمز عبور اقدام نمایند.

ماده ۷. تنها افراد بالای ۱۸ سال حق انجام معامله (خرید) در سایت دکترکشیک را دارند.

ماده ۸. محصول‌های خریدنی در سایت و اپلیکیشن دکترکشیک اشتراک‌های مدت‌دار (یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه) است که با خریداری آن‌ها کاربر به قسمت «هدف»، «نمودارها»، «ویدیوهای تمرین‌های خانگی» و همچنین قسمت «دستور پخت غذاهای رژیمی» دسترسی خواهد داشت. محصول‌های خریدنی در اپلیکیشن رژیم دکترکشیک رژیم‌های ۲۸ روزه است که بعد از اتمام مدت آن غیرفعال می‌گردد.

ماده ۹. فرایند خرید در سایت دکترکشیک به شرح زیر است:

  • انتخاب بسته‌ی اشتراکی مورد نظر
  • مشاهده‌ی پیش‌فاکتور
  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
  • دریافت بسته‌ی اشتراکی

ماده ۱۰. اختلال در سرویس اینترنت یا هر دلیلی که باعث شود فرایند خرید به انجام نرسد باعث از بین رفتن حق کاربر نمي‌شود و در صورتی که مبلغی از حساب کاربر کسر شده باشد از طریق بانک به وی بازپرداخته خواهد شد.

ماده ۱۱. اطلاعات شخصی کاربران دکترکشیک شامل نام، شماره‌ی تلفن و رمز عبور آنها نزد دکترکشیک محفوظ است و دکترکشیک آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار نخواهد کرد.

ماده ۱۲. حفاظت از رمز عبور به عهده‌ی کاربر است و دکترکشیک مسئولیتی از قبال آن ندارد. کاربران می‌توانند برای بازیابی رمز عبور خود به قسمت «فراموشی رمز عبور» مراجعه کنند.

ماده ۱۳. دکترکشیک بر مبنای قوانین جرايم رایانه‌ای متعهد می‌شود با استفاده از تمامی امکانات و منابع خود در جهت حفظ و حراست از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نماید. بدیهی است که استفاده‌ی مداوم از برنامه به منزله‌ی تایید شرایط سیاست‌نامه‌ی حفظ حریم خصوصی دکترکشیک می‌باشد.

ماده ۱۴. در صورت بارداری و شیردهی و همینطور داشتن بیماری قبل از استفاده از کالری‌شمار دکترکشیک و رژیم دکترکشیک ، حتما با پزشک و متخصص تغذیه مشورت نمایید.

ماده ۱۵. در صورت داشتن هرگونه ابهام، سوالات خود را به یکی از روش‌های زیر با دکترکشیک در میان بگذارید:

شماره تماس: 02166066194 |

پشتیبانی:۰۲۱۴۳۴۰۷۰۵۰

ایمیل دکترکشیک : info@drkeshik.ir

آدرس: تهران، خیابان یوسف آباد